امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

شمارش معکوس تا برگزاری همایش
برگزاری همایش به پایان رسیده است.
تاریخ های مهم همایش
آخرین مهلت ارسال مقالات »
1395/11/21
آخرین مهلت ثبت نام »
1395/11/23
تاریخ برگزاری کنفرانس »
1395/11/28
پوستر همایش
Civilica

SID

دستورالعمل ارائه شفاهی (تهیه اسلاید و راهنمایی)

 

به منظور رعایت برنامه مشخص شده و هماهنگی در ارائه مقالات شفاهی و پرهیز از هرگونه اشکال احتمالی نظیر بهم ریختگی فونت ها و ... هنگام ارائه، درتهیه اسلایدها نکات زیر را مورد توجه قرار دهید:
1.با توجه به اینکه محدودیت زمانی در ارئه سخنرانی وجود دارد، لذا با توجه به امتیاز داوران گرامی، تعدادی مقاله به عنوان سخنرانی در روز کنفرانس ارائه خواهند شد که اسامی آنها در برنامه زمانی کنفرانس اعلام می شود.
2.با توجه به اینکه شایستگی و صلاحیت سایر مقالاتی که به صورت سخنرانی پذیرفته شده نیز قابل انکار نیست، لذا گواهی پذیرش برای این مقالات نیز صادر خواهد شد.
3.زمان سخنرانی حداکثر 10 دقیقه می­باشد و 5دقیقه برای پرسش و پاسخ درنظر گرفته می­شود. بنابراین پیشنهاد می شود تعداد اسلایدها حداکثر 15 اسلاید باشد. (زبان ارائه فارسی می باشد)
4. برای تهیه اسلایدها باید فقط از نرم افزار پاورپوینت استفاده شود.
5. رنگ قلم­ ها و زمینه اسلایدهای پاورپوینت را طوری انتخاب نمایید که مطالب روی هر اسلاید به راحتی قابل خواندن باشند. تعداد اسلایدها را با توجه به زمان ارائه تنظیم کنید.
6.شکل­ ها و نمودارها باید از کیفیت و وضوح کافی برخوردار باشند. درصورت کپی از منبع خاص ذکر منبع یا ارجاع به منبع الزامی است.
7.اسلایدها با توجه به فایل نمونه پاورپوینت موجود در سایت تهیه گردد.
8.در هر اسلاید شماره هر صفحه و تعداد کل صفحات اسلایدها مشخص شود.
9.فایل پاورپوینت سخنرانی تا ساعت 18 روز 24 بهمن ماه 1395 به آدرس ایمیل: me2017.usc.ac.ir@gmail.com ارسال گردد، بدیهی است به ایمیل هایی که بعد از تاریخ ذکر شده ارسال گردند ترتیب اثر داده نمی شوند.
10.زبان اسلاید ها حتما به فارسی باشد.

 

اینجا را کلیک نمائید

 

تاریخ : 1395/11/23